Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
Stodola na prodej,okr.Písek,Zastavěná plocha 150m2+1OOm2 vestavěné patro.Perfektní stav a dobrý přístup vozidlem.
Číslo inzerátu  |  149828
Vloženo  |  23. 03. 2009
Změněno  |  23. 03. 2009
Stav  |  starší
Druh  |  nabídka
Kraj  |  Jihočeský
Okres  |  Písek
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: 249 000 ,-Kč

na prodej stodola - Kontaktní údaje

Jméno a příjmení  |  Petr Chlanda
Ulice  |  
Město  |  
Kraj  |  Jihočeský
Okres  |  Písek
Telefon  |  608812015
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

na prodej stodola - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Pronájem Brno obchod vinotéka
Nabízíme k pronájmu 22 m2 v přízemí- nebytové prostory Brno - centrum na rušné ulici s nevytíženější tramvajovou linkou v Brně č.1 vhodné pro obchod např. obchod s oblečením - sekáč - second hand nebo outlet i opravnu půjčovnu oděvů, kancelář, obchod s vínem a vinotéku s konzumací v provozovně ( sociální zázemí dle norem). Fotky provozovny na níže uvedených stránkách. Možnost zahrádky + reklamy na domě. Bez kauce a provize. Majitel. 5 000 Kč + ink. I SMS- zavoláme.
Podnikatelské objekty 5 000,-
Kancelář dílna levný pronájem Brno
AKompas Brno nabízí levný pronájem kanceláří, dílen, ateliérů, učeben a bytu ve středu Brna na hlavní třídě s tramvajemi - 4. zastávka z Moravského náměstí tramvají 1,6 směr Královo Pole = snadná navigace klientů. Před domem je parkování zdarma - po většinu dne není problém zaparkovat přímo před vstupem do budovy. Místnosti o celkové výměře 269 m2 jsou ve dvoupodlažní budově ( přízemí a 1. patro ) v 1. patře vybaveny domácím tel. s otvíráním vstupních dveří. V ceně je reklamní plocha na domě dobře viditelná z tramvají. Nájem je bez kauce, bez provize a přímo od majitele. Prostory jsou vhodné pro kancelář ( bezpečnostní služba agentura , dispečink taxislužby, autoškola, internetové obchody, fotoatelier, architektonický ateliér, studio, učebna ) nebo dílnu s lehkou výrobou ( šicí dílna, kožedělná výroba, opravna oděvů obuvi ) a nebo byt. Pro jednání s klienty nebo partnery jistě oceníte prostředí útulné vinotéky v přízemí s nabídkou kvalitních vín a večery s živou country folk hudbou.
Podnikatelské objekty 2 808,-
Pronájem ubyt. zařízení Kněževes
ID 430201 Nabízíme k pronájmu hotel domácího typu, situovaný v klidné centrální části obce Kněževes u Rakovníka, vzdálené 2 km od silnice spojující Karlovy Vary a Prahu. V prvním patře se nachází 5 dvoulůžkových pokojů, každý pokoj je vybaven sprchovým koutem a WC. Ve všech pokojích je možno zajistit jedno až dvě lůžka přistýlky. V přízemní časti budovy je k dizpozici recepce vybavená trezorem, malá klubová místnost a jídelna s kapacitou 16 míst. Prostory pro kuchyň jsou ve sklepní části budovy. Na pozemku se nachází ještě další budova o zastavěné ploše 340m2, která je v dobrém stavu a vhodná na přestavbu. V blízkosti naleznete hrady Křivoklát, Karlštejn, Krakovec a zřceniny hradů Týřov a Žebrák.
Podnikatelské objekty 20 000,-
Hotel, Kněževes u Rakovníka
ID 211650 Nabízíme k prodeji hotel domácího typu v klidné centrální části obce Kněževes. V 1.patře se nachází 5 2lůžkových pokojů, všechny se sprchovým koutem a WC. V přízemní se nachází recepce s trezorem, klubová místnost a jídelna pro 16 osob.Prostory pro kuchyň jsou ve sklepní části budovy.Na pozemku je ještě další budova 340m2 v dobrém stavu a vhodná na přestavbu.
Podnikatelské objekty 3 600 000,-
Pronájem haly 200m2 s dobrou doprav
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu (minimálně 12 měsíců) temperovanou halu po rekonstrukci o rozloze 200m2 s manipulační výškou 5m v 1.patře objektu v Hodkovicích nad Mohelkou. Nosnost 400-500kg /m2. K dispozici nový výtah s plochou 2,5x3m, výškou 2m a nosností 2 tuny . Možnosti využití: Skladovací nebo výrobní prostor. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost a možnost využití manipulační a dopravní techniky majitele včetně obsluhy. Objekt lze využívat po dohodě. Cena včetně energií. Vratná kauce ve výši 20000 Kč. Platba 1 nájemného předem. Nabízíme též možnost využití druhého patra budovy, které je v původním stavu (bez vytápění) dále zpevněných nebo asfaltových manipulačních či parkovacích ploch cca 1000m2 pro komiony v uzavřeném areálu. Využití haly není podmínkou pro parkování a opačně. Cena dohodou. obec: Hodkovice nad Mohelkou číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 180917
Podnikatelské objekty 1 200,-
Prodej výrobných prostor, 27 300m2
Prodej průmyslového objektu na pozemcích o výměře 27 300m2 v industriální zóně, kousek od Prahy v rozvíjejících se Čelákovicích. Zděný objekt leží v areálu závodu a sousedí přímo se silnicí. Většina pozemku je zastavěna objekty: haly, skladovací prostory, kalírny, kotelny, servisní budovy, výrobní kanceláře atd. Objekt momentálně není využíván a je ihned volný. Byl postaven v poválečném období roku 1945. Elektřina a topení jsou rozvedeny do některých budov. Perspektiva změny územního plánu z VP na OV. Město Čelákovice s 11 070 obyvateli je výborná lokalita nedaleko Prahy. Napojení na rychlostní silnici R10 a dálnici D11 je velmi blízko. Jen 20 km do centra Prahy, výborné dopravní spojení i autobusem do Prahy. obec: Čelákovice číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 265767
Podnikatelské objekty 15 000 000,-
Prodej areálu 10 061 m2 ve Voticích
Nabízíme Vám k prodeji areál o výměře 10061 m2 ve Voticích, okres Benešov v okrajové části města,(2 km)od nájezdu na mezinárodní silnici E55 Praha - České Budějovice. Zastavěná plocha 2470 m2. Hlavní budovy na hranici pozemku u veřejné komunikace. Na původní prvorepublikovou stavbu navazuje budova využívána jako kanceláře, sklady, ubytovna, dílny a garáže. Objekt vytápěn kotlem na tuhá paliva. Ve spodní části areálu pila a otevřená hala k sušení dřeva. V okolí hlavních budov asfaltová a zpevněná plocha. Možnost dokoupení i sousedních pozemků 1968 m2 a 4859 m2. V obci veškerá občanská vybavenost. Velmi zajímavá investiční příležitost. V případě zájmu o více informací volejte makléře společnosti. obec: Votice číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 265829
Podnikatelské objekty 9 950 000,-
Prodej lihovaru v obci Bystřice -
Nabízíme k prodeji areál lihovaru v obci Bystřice - Petrovice, okres Benešov. Součástí prodeje jsou i navazující pozemky s celkovou plochou 15 182 m2. V okrajové části objektu prostorný byt 2+1, vytápěn samostatným kotlem na tuhá paliva. Objekt lihovaru rozdělen na kvasírnu, zde je i mostní váha, palírnu, sladovnu, rozvodnu, kotelnu a šatny. Výroba částečně v provozu a bude vyklizena a demontována. Částečná rekonstrukce objektu lihovaru před 30 roky, nové krovy, krytina, v některých místnostech i nové stropy. IS: elektřina, přívod vody ze 2 vlastních studen. Krytina - alux. hliník a část vlnitý eternit. Část nádvoří z větší části vybetonována se zakrytými kanálky na plavení brambor. Tato nemovitost se nachází v průmyslové zóně s velmi dobrou dostupností 1 km západně od hlavní komunikace E 55. Záznam v kronikách o této stavbě již v roce 1896. Autobusová zastávka v blízkosti nemovitosti. Středisková obec Bystřice 4 km, Benešov 9 km a Praha 54 km. obec: Bystřice číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 268205
Podnikatelské objekty 5 700 000,-
Prodej domu, Valašské Klobouky
Prodej domu ve Valašských Kloboukách - Lipině. Přízemní, podsklepený dům má obchodní prostory s velkou výlohou, sklad, zázemí pro zaměstnance a bytovou jednotku 2+1 s vlastním vchodem. Celková výměra 385 m2. U domu je možnosti parkování na vlastním pozemku až pro 5 aut. Ideální pro bydlení i podnikání. Cena 730.000,- Kč je včetně provize a právních služeb.
Podnikatelské objekty 730 000,-
Podnikatelské úvěry
Komplexní řešení podnikatelských úvěrů FO, PO Posuzujeme Váš obrat, ne zisk Bez zástavy / se zástavou, bez poplatků předem Bezplatný odklad splátek Rychlý převod fin. prostředků - do 24 hod.
Podnikatelské objekty dohodou
Pronájem pohostinství
Nabízíme pronájem pohostinství v obci Liboměřice s bytem 3+1.
Podnikatelské objekty 10 002 000,-
prodám rodinný dům v Pardubicích
Prodám rodinný dům k trvalému bydlení i k podnikání v krásné lokalitě 2 km od Pardubic. Dům nepatří mezi domy s nadstandartním vybavením, je však suchý, světlý, útulný a vyzařuje z něj příjemná atmosféra. Doporučujeme podnikatelské rodině, která chce kloubit práci a relaxaci. Lze využít jako dvougenerační objekt s rozmanitou zahradou. V létě proběhne renovace příjezdové cesty k objektu. Stáří 17 let.
Podnikatelské objekty 4 800 000,-
Čerpací stanice PHM v Jaroměři
Prodej zavedené čerpací stanice na hlavním tahu z Jaroměře do Hradce Králové. Nabízené pohonné hmoty: Natural 95, Diesel a Ethanol E85. Čerpací stanice je v plném provozu. Možnost výhodné investice.
Podnikatelské objekty 2 100 000,-
Pronájem prodejny v Napajedlích
Nabízíme k pronájmu obchod 55m2 s výlohou v centru Napajedel. Zrekonstruovaný obchodní prostor má oddělené zázemí s kuchyňským koutem, samostatným WC a menším odkládacím prostorem. Volný ihned ! Prostor vhodný k podnikání přímo v centru města ! Prostor je možno pronajmout i s vybavením vyrobeným přímo na prodejnu. Po domluvě je i možnost převzít zboží ( pánská a dámska konfekce,obuv) do komisního prodeje!
Podnikatelské objekty 9 000,-


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Lotus grill - Novinka léta >> Lotus grill - Novinka léta Na dřevěné uhlí, nekouří, rychle se rozpaluje, bezpečný, skladný a dobře se udržuje. Široká paleta barev grilů včetně příslušenství...
Akce na Trampolíny >> Akce na Trampolíny Království trampolín.Široká nabídka skákacích trampolín s ochrannou sítí. Dárek zdarma + Doprava zdarma.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Zahradní sekačky VeGA >> Zahradní sekačky VeGA Nejprodávanější sekačky 46 HWXV, 485 SXH, 424 SDX a další.DOPRAVA ZDARMA, OLEJE, RUKAVICE a další. Záruka 3 roky.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Párty stany všech velikostí a barev >> Párty stany všech velikostí a barev Párty stany 6x14, 6x12, 6x10, 5x8, 4x8 a další. Na výběr až 4 barvy. DOPRAVA ZDARMA + DÁREK.
Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ >> Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ Horizontální štípačky ušetří spousty práce. V rámci akce ZDARMA Sestavíme, Dopravíme a přihodíme hodnotný Dárek. Extraservis na naše náklady v případě poruchy samozřejmostí!
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Stodola na prodej,okr.Písek,Zastavěná plocha 150m2+1OOm2 vestavěné patro.Perfektní stav a dobrý přístup vozidlem., prodám, na prodej,na prodej stodola, prodám, na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist