Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 526m2 pro výstavbu RD ve městě Šumperk, cena 520 740 ,-Kč. K prodeji další krásné stavební pozemky pro výstavbu RD.
IS na hranici pozemku - voda, splašková kanalizace, plyn, elektro NN, datová síť (pro digitalizaci domácnosti). Veřejné osvětlení, asfaltová komunikace. Unikátní spojení přírodního kouzla lokality a celkového globálního architektonického konceptu přesně zasazeného do reálu. Nová vilová čtvrť vyroste na velmi pozitivním jihozápadním svahu s impozantním výhledem na Háj. Pozemek se nachází v klidné části Šumperka, před částí lokality je sídlištní výstavba. Pozemek je dle územního plánu určený k individuální výstavbě rodinného domu. V blízkosti MHD, školka, škola, obchody, zdravotní středisko, restaurace a další občanská vybavenost.
Číslo inzerátu  |  582276
Vloženo  |  17. 06. 2013
Změněno  |  17. 06. 2013
Stav  |  starší
Druh  |  nabídka
Kraj  |  Olomoucký
Okres  |  Šumperk
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: 520 740 ,-Kč

Prodej stavebního pozemku Šumperk - Kontaktní údaje

Firma  |  1.RK - realitní systém ČES
Ičo  |  70850534
Ulice  |  Vyšehoří 62
Město  |  Zábřeh na Moravě
Kraj  |  Olomoucký
Okres  |  Šumperk
Telefon  |  420721777744
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

Prodej stavebního pozemku Šumperk - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Prodej pozemku v obci Ořech, okres
Představujeme Vám výhradní prodej pozemku v obci Ořech, v okresu Praha - západ. Rovinatý pozemek v lokalitě Uhelna leží na jižním okraji obce při ulici Ke Kalinovu mlýnu. Parcela má zhruba tvar protáhlého obdélníku s rozměry cca 230×43 m. Celková výměra je 10 265 m2. Pozemek sice není udržovaný, je však čistý, pouze zaplevelený. Elektrický proud je na jeho okraji, plynové potrubí se nachází v blízkosti, za silnicí. V současné době je v územním plánu obce Ořech tento pozemek veden jako sídelní zeleň, park, lesopark. Obec Ořech s více než 850 obyvateli leží na Pražském okruhu, který umožňuje rychlé dopravní spojení s hlavním městem. obec: Ořech číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 200781
Pozemky, stavební parcely 1 850,-
Prodej stavebního pozemku v Šumperk
Představujeme Vám k prodeji pozemek na ulici Anglická v klidné části města Šumperka, v katastru Dolní Temenice. Pozemek o celkové výměře 1318 m2. Pozemek je v platném územním plánu určen k výstavbě rodinného domu, resp. objektu k bydlení. Na pozemek jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě. Místo nabízí klidné bydlení s tím, že v sousedství je několik stávajících rodinných domů. Pozemek je velmi dobře situovaný s krásnými výhledy na město Šumperk. Nově bude zbudován příjezd po asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením. Pozemek skýtá krásný výhled na okolí. Součástí nabídky je studie a projekt domu, umístěného velmi citlivě jak z hlediska terénního, tak i s ohledem na budoucí využití ostatní plochy pozemku. Uvedená lokalita je klidná, a dostupnost k veškeré občanské vybavenosti je velmi dobrá. obec: Šumperk číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 267583
Pozemky, stavební parcely 1 950 000,-
Prodej stavebního pozemku v Klestu
Exkluzivně Vám nabízíme pozemek o rozloze 7.500 m2 v obci Klest, mezi Chebem a Františkovými Lázněmi s výhledem na rybník Amerika. Pozemek se nachází na okraji obce Klest s veškerými inženýrskými sítěmi v dosahu. Na pozemek vede krátká příjezdová cesta přímo z hlavní silnice, čímž je zajištěn jednak bezproblémový příjezd a zároveň odstup od hlavní cesty. Pozemek je možno vzhledem k poloze také rozdělit na několik menších celků. Pozemek je mírně svažitý směrem k rybníku Amerika (jižní svah). Obec Klest má dobrou dostupnost do Chebu (5 km), do Františkových Lázní (3 km), kde je také veškerá občanská vybavenost. Tento pozemek velmi doporučuji pro svou klidnou a zajímavou polohu. obec: Cheb číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 268491
Pozemky, stavební parcely 850 000,-
Prodej stav. pozemku 2500 m2,Soleni
Nabízíme Vám stavební pozemek o výměře 2500 m2 v obci Solenice, okres Příbram u břehu Vltavy pod hrází vodní nádrže Orlík. Svažitý pozemek se nachází v západní okrajové části obce. Pro svou rozlohu vhodný pro stavbu nejen rodinného domu, chaty, ale i penzionu. IS: elektřina na hranici pozemku. Příjezd na pozemek z místní štěrkové, zpevněné komunikace. V obci veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace, hotel, pečovatelský dům. Velmi dobré autobusové spojení Milevsko, Krásná Hora nad Vltavou, Milín, Petrovice, Praha 70 km - 45 min. D4, Příbram 17 km. Nad hrází přehrady známé velké rekreační středisko Popelíky. V případě zájmu o více informací volejte makléře společnosti. obec: Solenice číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 268503
Pozemky, stavební parcely 500,-
Prodej lesního pozemku 8884 m2 Sedl
Nabízíme Vám prodej souvislého lesního pozemku o celkové výměře 8884 m2 v katastrálním území Kvasejovice, nedaleko obce Sedlec - Prčice, okres Příbram. Stáří porostu 1-20 let, borovice, smrk, bez výskytu škůdců a nezpracovaných kalamit. Pozemek veden jako les, z části ostatní plocha a PZE. Dobrá přístupnost z asfaltové komunikace a lesní cesty. Nádherný výhled do krajiny, v blízkosti lyžařský areál Kvasejovice, proto doporučuji jako dobrou investici. Sedlec - Prčice 5,5 km, Sedlčany 13 km. V případě zájmu o vice informací volejte makléře společnosti. obec: Sedlec-Prčice číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 268421
Pozemky, stavební parcely 222 100,-
Náměšť nad Oslavou prodej pozemek
Prodej stavební pozemek ležící v klidné zóně na okraji města Náměšť nad Oslavou v blízkosti lesa. Vhodné místo pro bydlení a rekreaci. V ceně je platné stavební povolení a projekt na výstavbu RD, které lze upravit. Z parcely je pěkný výhled do malebné krajiny a okolní přírody. Město má veškerou občanskou vybavenost, kompletní nabídku obchodů a služeb, zdravotnické zařízení, lékaři, pošta, MěÚ, MŠ, ZŠ, dětská hřiště, sportovní hřiště, zimní stadion a další. Doprava autobusová a železniční, výborná dostupnost automobilem. Dálnice D1 je vzdálená 10 km, Brno západ 32 km. IS: rozvaděč 380V na hranici,veřejná voda ve vzdálenosti cca 25 m, případně vybudovat studnu, pro svod odpadu je předpokládáno zřízení jímky, místo nyní není plynofikováno. Tvar pozemku obdélníkový cca 55 x 25 m, ve svahu, příjezd k parcele nezpevněný. Hodnocení makléře: vhodné pro zájemce hledající příjemné a klidné prostředí. Více informací na tel. č. 777200557.
Pozemky, stavební parcely 339 000,-
Vladislav nájem zahrady až 500 m2
Pronájem zahrady pozemku v menší obci vzdálené 6 km od JZ okraje Třebíče u městyse Vladislav. Vhodné pro relaxaci a odpočinek na venkově nebo pro volnočasové aktivity, zahrádkáře a kutily. V okolí je krásná příroda. Samostatný vjezd, celý pozemek oplocen. K dispozici je část zahrady o rozloze až 500 m2, kterou lze rozdělit a oplotit. Po dohodě lze na pozemku zaparkovat karavan nebo obytné auto. Podle zájmu lze pronajmout díl o velikosti 100 až 500 m2. Za příplatek IS. Parkování venkovní. Po dohodě IS: el. 220/380 V dvoutarifní a užitková voda. V místě je internet a TV signál. Okolí je plné zeleně. Nalézá se v krásném a malebném prostředí Vysočiny, lokalitě obklopené lesy, poli, loukami a rybníky. V obci je obchod s potravinami, hospůdka, multifunkční sportovní hřiště, koupání přírodní v rybníku. Doprava autobusová v místě, železniční zastávka 2 km. Výborná dostupnost autem. Cena dohodou podle výměry a dalších služeb. Více informací a rezervace prohlídky na tel. 777 200 557.
Pozemky, stavební parcely 100,-
Prodej st.pozemku 1841 m2 Prostějov
Prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu v Prostějově, Čechovicích. Plocha činí 1.841 m2. Šířka cca 26 m, délka cca 70 m. Elektřina na pozemku, ostatní sítě cca 20 m od jeho hranice. Orientace S/J, směr zahrady na jih. Možno tento pozemek kombinovat na základě ÚP MP bydlení s komerčním využitím.
Pozemky, stavební parcely 1 500,-
Prodej pozemku
Prodám stavební parcelu se zemědělskými pozemky o celkové výměře 7576 m2 u Suchdola nad Lužnicí v krásné oblasti rybníků a pískoven.
Pozemky, stavební parcely 750 000,-
Prodej stavebního pozemku 643 m²
Nabízíme k prodeji stavební pozemek, jehož součástí je podsklepená hrubá stavba rodinného domu před dokončením. V ceně je kompletní projektová dokumentace ke stavbě a jejímu dokončení. Výhodná cena, doporučuji.
Pozemky, stavební parcely 210 000,-
Prodej stavebního pozemku 1 540 m²
Nabízíme k prodeji velmi pěkný, mírně svažitý stavební pozemek, který se nachází v okrajové části obce Křelovice na klidném a nefrekventovaném místě. Obecní voda přivedena na pozemek, el. přípojka zaplacena. V obci je kanalizace, v plánu obce je přivedení kanalizace k těmto nově vznikajícím stavebním pozemkům do tří let. Nedaleko dětské hřiště, sportoviště. Ideální investice. Výhodné financování zajistíme. Doporučuji.
Pozemky, stavební parcely 280 000,-


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Lotus grill - Novinka léta >> Lotus grill - Novinka léta Na dřevěné uhlí, nekouří, rychle se rozpaluje, bezpečný, skladný a dobře se udržuje. Široká paleta barev grilů včetně příslušenství...
Akce na Trampolíny >> Akce na Trampolíny Království trampolín.Široká nabídka skákacích trampolín s ochrannou sítí. Dárek zdarma + Doprava zdarma.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Zahradní sekačky VeGA >> Zahradní sekačky VeGA Nejprodávanější sekačky 46 HWXV, 485 SXH, 424 SDX a další.DOPRAVA ZDARMA, OLEJE, RUKAVICE a další. Záruka 3 roky.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Párty stany všech velikostí a barev >> Párty stany všech velikostí a barev Párty stany 6x14, 6x12, 6x10, 5x8, 4x8 a další. Na výběr až 4 barvy. DOPRAVA ZDARMA + DÁREK.
Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ >> Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ Horizontální štípačky ušetří spousty práce. V rámci akce ZDARMA Sestavíme, Dopravíme a přihodíme hodnotný Dárek. Extraservis na naše náklady v případě poruchy samozřejmostí!
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 526m2 pro výstavbu RD ve městě Šumperk, cena 520 740 ,-Kč. K prodeji další krásné stavební pozemky pro výstavbu RD. IS na hranici pozemku - voda, splašková kanalizace, plyn, elektro NN, datová síť (pro digitalizaci domácnosti). Veřejné osvětlení, asfaltová komunikace. Unikátní spojení přírodního kouzla lokality a celkového globálního architektonického konceptu přesně zasazeného do reálu. Nová vilová čtvrť vyroste na velmi pozitivním jihozápadním svahu s impozantním výhledem na Háj. Pozemek se nachází v klidné části Šumperka, před částí lokality je sídlištní výstavba. Pozemek je dle územního plánu určený k individuální výstavbě rodinného domu. V blízkosti MHD, školka, škola, obchody, zdravotní středisko, restaurace a další občanská vybavenost., prodám, na prodej,Prodej stavebního pozemku Šumperk, prodám, na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist