Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 526m2 pro výstavbu RD ve městě Šumperk, cena 520 740 ,-Kč. K prodeji další krásné stavební pozemky pro výstavbu RD.
IS na hranici pozemku - voda, splašková kanalizace, plyn, elektro NN, datová síť (pro digitalizaci domácnosti). Veřejné osvětlení, asfaltová komunikace. Unikátní spojení přírodního kouzla lokality a celkového globálního architektonického konceptu přesně zasazeného do reálu. Nová vilová čtvrť vyroste na velmi pozitivním jihozápadním svahu s impozantním výhledem na Háj. Pozemek se nachází v klidné části Šumperka, před částí lokality je sídlištní výstavba. Pozemek je dle územního plánu určený k individuální výstavbě rodinného domu. V blízkosti MHD, školka, škola, obchody, zdravotní středisko, restaurace a další občanská vybavenost.
Číslo inzerátu  |  582276
Vloženo  |  17. 06. 2013
Změněno  |  17. 06. 2013
Stav  |  starší
Druh  |  nabídka
Kraj  |  Olomoucký
Okres  |  Šumperk
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: 520 740 ,-Kč

Prodej stavebního pozemku Šumperk - Kontaktní údaje

Firma  |  1.RK - realitní systém ČES
Ičo  |  70850534
Ulice  |  Vyšehoří 62
Město  |  Zábřeh na Moravě
Kraj  |  Olomoucký
Okres  |  Šumperk
Telefon  |  420721777744
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

Prodej stavebního pozemku Šumperk - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Prodám stavební pozemek v Mikulůvce
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 683m2, ležící v atraktivní a nově se rozvíjející lokalitě obce Mikulůvka na Vsetínsku. Pozemek se skládá ze dvou parcel (č.391+392) a je vhodný pro stavbu menšího rodinného domu, rekreační chaty, dřevostavby nebo zahradního domu. Na kraji pozemku je nová příjezdová komunikace, elektrické vedení a obecní kanalizace. Jedná se o klidnou lokalitu s nádherným výhledem, ležící v malebném údolí na východním úpatí Hostýnských vrchů. V Mikulůvce se nachází obecní úřad, mateřská a základní škola, letní koupaliště, sportovní hala, fotbalové hřiště.. Pozemek v krásném prostředí pro bydlení i rekreaci přímo od majitele. (RK nevolat!!)
Pozemky, stavební parcely 239 000,-
Stavební poz. 7868 m2, Olbramovice
ID 184433 Stavební pozemek určený pro stavbu až 7 RD o výměře 7868 m2 se nachází v nádherné krajinné oblasti plné zeleně v Křešicích okres Benešov. Elektřina a plyn na hranici pozemku. K pozemku vede asfaltová komunikace. Pozemek je návrhem územního plánu určen k výstavbě rodinných domů. Z pozemku je krásný výhled na okolní krajinu.
Pozemky, stavební parcely 2 100 800,-
Prodám stavební pozemky Brno-Sadová
Prodám čtyři stavební pozemky pro individuální výstavbu volně stojících rodinných domů v Brně – Sadová. Pozemky jsou okamžitě k dispozici s naprosto volnou koncepcí pro Váš projektový záměr. Pozemky jsou prodejné jednotlivě i v kombinacích spojení pozemků. Aktuálně jsou volné k prodeji všechny 4 parcely. Pozemky jsou slunné, rovinaté a kompletně nově zasíťovány s vyvedením jednotlivých přípojek na okraji každého pozemku (voda, elektřina, plyn, kanalizace splašková i dešťová, SLP). Příjezd k pozemkům zajištěn nově vybudovanou asfaltovou komunikací se samostatnými vjezdy ke každému pozemku. V místě je taktéž nově vybudováno veřejné osvětlení. Dle platného územního plánu města Brna jsou pozemky vedeny jako stavební plochy a funkcí pro bydlení. Výhradním prodejcem nemovitostí je vlastník, soukromá osoba, Vít Filipenský. Prodejní cena pozemku činí 8 400 Kč za m2. Bližší informace a fotografie najdete na filipensky.eu/parcely
Pozemky, stavební parcely 8 400,-
Prodám pozemek na samotě
Rovinatý slunný pozemek uprostřed hlubokých lesů České Kanady,samota-polosamota, celkem 4.000 metrů, možno rozdělit na dva menší pozemky. Na pozemku lze stavět RD, chatu a pod a to jak k trvalému bydlení tak i k rekreaci. V blízkosti romantický lesní rybník. Eletrika na hranici pozemku. Absolutní klid, relax a pohoda. Cena 280 Kč za metr.Kontakt:
Pozemky, stavební parcely dohodou
Stavební pozemek Nová Včelnice
Pro ty, kteří hledají soukromí. Nabízíme k prodeji pozemek určený ke stavbě obytného domu (tvar L nebo U), který se nachází na velmi klidném a nefrekventovaném místě na kraji obce Nová Včelnice. Přípojka elektřiny se nachází na pozemku, voda a kanalizace se musí řešit svépomocí. K prodeji je i sousedící pozemek o výměře 5134 m2, vedený jako orná půda. Doporučuji prohlídku. Financování zajistíme.
Pozemky, stavební parcely 1 021 860,-
Prodej stavebního pozemku 1 444 m²
Nabízíme k prodeji 3 sousedící slunné a rovinaté pozemky o výměře 1.515, 1.444 a 1.369 m2, které jsou situovány na konci slepé ulice s vybudovaným veřejným osvětlením. Veškeré IS (obec. kanalizace, vodovod, elektřina, plyn) jsou přivedeny na hranici pozemku. Nedaleko se nachází obrovský logistický areál s velikým množstvím rozličných pracovních příležitostí, dostupný prostřednictvím MHD, 2km D1. V obci je mateřská škola, obchod, hostinec, sportoviště, pošta, obecní úřad. Financování zajistíme.
Pozemky, stavební parcely 1 441 112,-
Prodej pozemek Hevlín 750 m2
Prodám stavební pozemek v Hevlíně o výměře 750 m2. Cena 199 000 Kč.
Pozemky, stavební parcely 199 000,-
Prodej stavebního pozemku 2 886 m²
Nabízíme k prodeji mírně svažitý stavební pozemek, na kterém v současné době stojí plechová garáž a funkční zděná chata se zastavěnou plochou 41 m2. Chata je podsklepena, má tyto dispozice: vstupní chodba, komora a WC, 3 místnosti. Voda je z vlastní vrtané studny, odpady jsou svedeny do jímky. Elektřina je zavedena. Veřejný vodovod se nachází na hranici pozemku, veřejná kanalizace v obci je před vybudováním. Pozemek je kompletně oplocený v jeden funkční celek, dnes je využíván na třetiny: pěstování ovoce a zeleniny, les a travnatá část určená k oddychu a rekreaci. Pozemek se prodává vcelku, v územním plánu obce je určený k zástavbě rodinným domem. 3 Km Herálec, 10 km Humpolec, 10 km Havl. Brod. Velmi pěkné a klidné místo, doporučuji. Financování zajistíme.
Pozemky, stavební parcely 498 000,-
Levný stav. pozemek 1522m2 Oplany
Stavební p o z e m e k 1522m2, cena 395 000.-Kč na okraji obce Oplany určený ÚP k smíšené obyt. zástavbě SV. Mírný sklon, viz foto, stavbu lze umístnit v horní části pozemku, ve spodní části jsou vedeny vodiče 22kV a pozemek může být využit na pastvinu, zahrádku, chov drob. zvířectva apod. RK nevolat. Nedaleko od známé Stř. Skalice, a cca 7km od města Sázavy n/S. Doprava bus příměstská PID . Kraj sázavských a černokosteleckých lesů. Zajímavá cena za m2 je 260.-Kč.
Pozemky, stavební parcely 395 000,-


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Párty stany všech velikostí a barev >> Párty stany všech velikostí a barev Párty stany 6x14, 6x12, 6x10, 5x8, 4x8 a další. Na výběr až 4 barvy. DOPRAVA ZDARMA + DÁREK.
Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ >> Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ Horizontální štípačky ušetří spousty práce. V rámci akce ZDARMA Sestavíme, Dopravíme a přihodíme hodnotný Dárek. Extraservis na naše náklady v případě poruchy samozřejmostí!
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 526m2 pro výstavbu RD ve městě Šumperk, cena 520 740 ,-Kč. K prodeji další krásné stavební pozemky pro výstavbu RD. IS na hranici pozemku - voda, splašková kanalizace, plyn, elektro NN, datová síť (pro digitalizaci domácnosti). Veřejné osvětlení, asfaltová komunikace. Unikátní spojení přírodního kouzla lokality a celkového globálního architektonického konceptu přesně zasazeného do reálu. Nová vilová čtvrť vyroste na velmi pozitivním jihozápadním svahu s impozantním výhledem na Háj. Pozemek se nachází v klidné části Šumperka, před částí lokality je sídlištní výstavba. Pozemek je dle územního plánu určený k individuální výstavbě rodinného domu. V blízkosti MHD, školka, škola, obchody, zdravotní středisko, restaurace a další občanská vybavenost., prodám, na prodej,Prodej stavebního pozemku Šumperk, prodám, na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist