Chata u rybníka,kdeJakub Vágner chPronajmu chatu u rybnika Velky Bilovec, kde Jakub Vágner chytil rekordního sumce. U největší vinařské obce v ČR.Blízkost zámek Lednice, Valtice,Mikulov (10-15 km) Zavedena el.a pitná voda.K dispozi člun s elektromotorem.3xWC.Zavedena satelitní TV.2 lednice.Mikrovlnná trouba.grilování.Přístaviště,molo.Příjezd od hlavní silnice přímo k vodě. Možnost zapůjčení kvalitní rybářské výbavy. Součástí pronájmu jsou 2 chaty : jedna větší, jedna menší chatka.
Chatky, zahrádky
dohodou
Prodám polovinu zahrádkyPRODÁM POLOVINU ZAHRADY
1/2 podíl zahrady v osobním vlastnictví o výměře 130 metrů čtverečních v klidné okrajové části obce Toužim, okres Karlovy Vary.
Parcelní číslo: 1444/55
Nabízíme k prodeji zahradu v osobním vlastnictví o celkové výměře 260 m2 nacházející se v Toužimi v ulici Plzeňská. Elektrická přípojka je na hranici pozemku. Na pozemku je k dispozici kůlna na nářadí. Kousek od zahrádky teče potok. Na zahrádce je vzrostlý strom, který v létě poskytuje stín. Bližší informace po telefonu 737 143 836 – Zdeněk Voneš
Celková cena za ½ zahrádky: po slevě 90 000 Kč
Chatky, zahrádky
90 000,-
Finanční pomoc od soukromého investJsme rádi, že vám nabízíme možnost požádat o úver s konkurencní rocní úrokovou sazbou ve výši 4%. Naše možnosti pujcek jsou prizpusobeny široké škále financních potreb s cástkami od 20 000 do 150 000 000 Kc. Díky tomu mužeme efektivne uspokojit vaše ruznorodé financní požadavky.
E-mail: svoboda.ales01@gmail.com
Chatky, zahrádky
1 000 000,-
K prodeji nabízíme pozemky v OblekoPozemky o celkové výměře 5600 m2 se nacházejí na břehu mlýnského náhonu. Jsou určeny k využití k rekreačním účelům jako jsou např. zahrady, sportoviště, stavba chaty do 25 m2 a podobně. Výhodou je voda kterou lze využívat k zavlažování.
Na okraji pozemku stojí prostorná stodola, stavba stodoly je v dobrém stavu, střecha je opravená. Stodola má dvoje vrata a je průjezdná. K pozemku je přivedena elektřina.
Chatky, zahrádky
4 500 000,-
Zajímavý pozemek Jílové u Děčína Jedná se o pozemek-parcela v katastru nemovitostí/k.ú660043/ pod číslem 3608/8 o velikosti 478 m2.
RK nevolat.Vhodné jako investice nebo zahrada a rekreace/s výhledem na obec Jílové a dál/
Přípojky negarantujeme,lze však použít alternativní možnosti.Požadovaná cena 555 Kč/m2.
adresa gps orientačně na mapě:50.7654203N, 14.0996278E
cena:265 000 Kč.
Chatky, zahrádky
265 000,-
Dům - mobilní NOVÁ dřevostavba 1kkDům 1kk - modulární dřevostavba 6,5 x 4m, pultová střecha, celoroční ( izolovaný ), venkovní ostění polystyren ( točená omítka - barvu lze vybrat ), vnitřní ostění štukový sádrokarton a malba řecká batika, plastová okna ( německá výroba ), 2 x okno 90x90cm, dvoukřídlé balkonové dveře 130x210cm, okno v koupelně 50x50cm. Dům má obývací prostor cca 4,1 x 3,6m, chodba 1,2 x 1,8m, koupelna 2 x 1,8m. Podlaha v domě je izolovaná a horní vrstva litá a je instalováno podlahové topení s termostatem, který lze ovládat i přes WIFI připojení. Podlahovou krytinou je linoleum v komerční zátěži a je olištováno. Kuchyňská linka je rohová včetně sporáku a odsavače s osvětlením. Mezi kuchyňskou linkou je stěrková batika. Dřez nerez kulatý s pákovou baterií. Osvětlení domu tvoří nástěnné lampy, osvětlení odsavače, stropní světlo - borová pálená fošna, v koupelně osvětlená galerka, nástěnné diodové světlo. Dveře do koupelny jsou rámové - obložkové zárubně. V koupelně na podlaze je keramická dlažba s dekore
Chatky, zahrádky
499 999,-
Koupím zahraduKoupím zahradu cca. 200 m2 - 300 m2, kde je možné postavit mobilhome. Nutná elektřina a voda. Olomouc a okolí.
Chatky, zahrádky
dohodou
seriózní a rychlá nabídka půjčky meseriózní a rychlá nabídka půjček mezi jednotlivci do 72 hodin Email:
Jsme francouzská finanční skupina, která nabízí peer-to-peer půjčky lidem s finančními problémy. Jste obzvláště dobromyslný, čestný a velkorysý. Potřebujete půjčku na vyrovnání dluhů, zaplacení účtů nebo zahájení skvělého podnikání? Nabízíme vám půjčky mezi 2 000 a 5 000 000 eur s mimořádně atraktivní pevnou roční úrokovou sazbou 3 % za každou požadovanou částku. Pokud hledáte půjčku mezi jednotlivci bez problému, rychle, s naprostou důvěrou, kontaktujte nás:
Chatky, zahrádky
5 000 000,-