Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Semily Domy na prodej, byty k pronájmu, bez realitky

Inzerce nemovitostí zdarma. Domy na prodej, mobilní domy, byty k pronájmu bez realitky, chalupy a chaty, podnikatelské objekty, zemědělské objekty... Vložte inzerát do inzerce nemovitostí zdarma. Pronájem a prodej bez realitky. Inzerát nemovitosti můžete zvýhodnit nebo zvýranit.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Prodej bytového domu v centru Turno
Nabízíme k prodeji bytový dům v centru města Turnov. Dům je čtyřpodlažní a částečně podsklepený. Ve spodní části domu jsou nebytové prostory o velikosti 220 m2, které zabírají dvě podlaží. V současné době slouží jako prodejna domácích potřeb a sklad. Firmu je možné převést včetně zboží na nového majitele, ale není podmínkou. V dalších dvou patrech jsou 4 samostatné bytové jednotky o celkové velikosti 210 m2 s vlastním vstupem do domu. Složení: jeden byt 3+1 a tři bytové jednotky 1+1. Všechny byty jsou obsazené. Vytápění bytu 3+1 a komerční části je plynové pomocí samostatných vytápěcích jednotek. Tři menší byty mají společný kotel na vytápění i teplou vodu. Součástí obchodních prostor je kancelář a sociální zařízení. Poloha domu je na lukrativním místě města Turnov. Financování zajistíme. obec: Turnov číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 269627
Nájemní domy 5 990 000,-
Prodej velkého pozemku v Českém ráj
Nabízíme Vám k prodeji velký pozemek ve velmi žádané atraktivní lokalitě na jižním svahu hory Kozákov.s úžasným výhledem na velkou část České republiky (Trosky, Hrubá Skála, Valdštejn, Vyskeř, Mužský, Drábské světničky, Bezděz, Ralsko, Ještěd a další). Zatravněný pozemek s výměrou 1,2 ha leží jen několik desítek metrů od penzionu s restaurací a od silnice Turnov - Semily. Místo je autem přístupné po místní komunikaci také ze silnice Turnov - Lomnice nad Popelkou. Inženýrské sítě jsou v dosahu. Po projednání a schválení příslušnými úřady je vhodný k podnikatelské činnosti nebo stavbě luxusních rodinných domů. Zatím ale není v územním plánu veden jako vhodný pro výstavbu. obec: Radostná pod Kozákovem číslo objektu (uvádějte při komunikaci): 245913
Pozemky, stavební parcely 12 336 000,-
Zemědělsko-rekreační usedlost
Usedlost se nachází v Bukovině u Čisté. Skládá se z domu 3+1 (plně vybaven), 1 domku pro hosty ( kuchyň, sprcha, ložnice a pokoj), jedné stáje pro cca. 3 -4 velké koně, dílny, pěkné společenské budovy (velká společenská místnost, prostorná kuchyň aj.) Část dvorku je zastřešena novou pergolou s venkovním posezením s dřevěnou podlahou stoly a lavicemi. Rekonstruované toalety a sprchy pro více hostů, elektro přípojky pro kempování. Příjemná energie kruhového rozvržení domů vytváří pozitivní atmosféru. Obecní cesta se v zimě protahuje. K usedlosti také přiléhá rovinatá louka 8 000m2 ke stanování, spásání apod., na které je starší budova rekreačního zařízení, která by se dala přestavět na sportoviště, halu apod., louku lemuje potůček. Kontakt na e-mail hana.vitova@seznam.cz, Nepřejeme si prodej přes realitku. Nemovitost má jednoho majitele.
Rodinné domy 3 450 000,-
Zahrádka na okraji Turnova
Zahrádka s chatkou v Turnově pod Hlavaticí. Pozemek 400m2, dřevěná chatka 12 m2.Elektřina 230V. Příjezd autem 200m od pozemku. Možno dokoupit sousední pozemek.
Chatky, zahrádky 110 000,-
Malý Rohozec- prodej pozemků
Nabídka pozemků v k.ú. Malý Rohozec o celkové výměře 27614 m2. Pozemky jsou součástí průmyslové zóny Turnov. Samostatný přívod plynu, el. energie i vody.
Pozemky, stavební parcely dohodou
Nabídka průmyslového areálu
Nabídka průmyslového areálu v obci Přepeře u Turnova o celkové výměře 23615 m2. Plocha je v územním plánu určená pro živnostenské podnikání. Nachazí se v blízkosti dálnice, bezproblémový přístup i v zimních měsících. Samostatný přívod plynu, el. energie i vody.
Ostatní nemovitosti dohodou
Prodej Parcely
Dobrý den, nabízím k prodeji stavební parcelu o rozloze cca 1500m2.Cena za m2 je 500kč.Parcela se nachází v Horní Branné.
Pozemky, stavební parcely 500,-
Prodám RD v Krkonoších
Nabízím k prodeji RD v obci Poniklá. Vhodné pro velkou rodinu nebo k rekreaci (i ke komerčním účelům). V přízemí velká společenská místnost, úložné prostory, sklepy a kuchyň. V patře 4 pokoje s vlastními sociálními zařízeními a prádelna (bývalý penzion). V podkroví se nachází pěkný otevřený byt s ložnicí a samostatný pokoj. Dům má rozlehlé půdní prostory, 2 garáže, vlastní pozemek cca 500m + pozemek pronajatý od PF ČR s možností odkupu. Možnost převzetí hypotéky. Bližší info viz kontakt. Bez RK!
Rodinné domy 2 500 000,-
Přenechám restauraci v Krkonoších
Přenecháme restauraci s penzionem v Krkonoších – přenechání hypotéky + odstupné 600 tis. Kč Samostatně stojící objekt se nachází na strategické trase Vrchlabí – Jilemnice – Rokytnice n/J - Harrachov přímo u silnice v obci Poniklá. Nedaleko se nachází známá lyžařská centra, přes léto je tato lokalita pro svoji malebnost vyhledávaná cyklisty, motorkáři a pěšími turisty. V přilehlé oblasti nemá restaurace žádnou konkurenci. Objekt se skládá z restaurace s kapacitou 35 míst, vybaveného penzionu se 4-mi pokoji s vlastním sociálním zařízením a s kapacitou 14 lůžek, a pěkného podkrovního bytu 72m² se samostatným vchodem. Restaurace vč. kuchyně jsou plně zařízeny a v provozu. Cena je za celý objekt s pozemky, včetně restauračního a ubytovacího vybavení (po dohodě lze i bez něj-snížení ceny). Nabízíme velmi výhodné finanční podmínky pro koupi i celkový provoz – INFORMACE PŘI OSOBNÍM JEDNÁNÍ.
Podnikatelské objekty 600 000,-
Tradiční restaurace ve Velké Hamry
Nabízíme k prodeji podsklepený dům, který byl v minulosti provozován jako restaurace. Dům je vybaven k provozu restaurace s kapacitou 40 lidí. V přízemí domu se nachází velká místnost s krbem a výčepem, kuchyň, 4xwc, malý sklad. V 1.NP se nachází 4 místnosti - vhodné pro bydlení. K domu náleží pozemek 1060m2 s parkovištěm pro hosty a venkovním sezením. Dům je vytápěn novým plynovým kotlem. Objekt je vhodný k rekonstrukci - prvního poschodí. Restaurace je připravena k provozu. Velmi nízké měsíční náklady. Dům se nachází u rušné silnice v atraktivní části Jizerských hor, na tahu směr Harrachov, cca 5km od lyžařského areálu Špičák.
Podnikatelské objekty 2 500 000,-
Zavedená restaurace v Rokytnici
Nabízíme k prodeji zavedou restauraci v Rokytnici nad Jizerou na Horním náměstí. Restaurace má kapacitu min.60lidí. Je zde nová úplná kuchyň, krásné nové vybavení baru. Náleží k ní menší teráska. Nyní je restaurace v provozu - sezóně. Objekt se nachází v novém komplexu na Horním náměstí. Jedná se o velmi zajímavou investici. Majitel je otevřen několika možnostem, jak prodej řešit. Samozřejmě klasický odkup je možný, nabízí se zde i možnost dlouhodobého pronájmu se splácením, či naopak pro investory je zajímavá myšlenka, že při odkupu je stávající majitel schopen ještě dva roky restauraci provozovat za nájemné. Majitel restauraci prodává z důvodu důchodového věku!!! Nejedná se o to, že by nefungovala. Majitel vlastní ještě byt nad restaurací, který je možné také odkoupit. Více info v RK.
Podnikatelské objekty 4 490 000,-
Apartmán v Rokytnici nad Jizerou
Nabízíme k prodeji krásný apartmán v Rokytnici nad Jizerou. Apartmán se nachází v nově vystavěném apartmánovém objektu na Horním náměstí. V bytě jsou 3 samostatné neprůchozí pokoje, kuchyň s obývacím pokojem, 2 předsíně, 2 komory, sauna. Byt se nachází v přízemí, proto má dva vlastní vchody. Nízké měsíční náklady (4.000-/měsíc). Možný převod do OV, s financováním pomůžeme.
Byty 2 550 000,-
Areál bývalé ZŠ v Horní Rokytnici
Areál se nachází cca 1 km od skiareálu. Původní, část stavby pochází z r.1900, kdy byla vystavěna a dána do užívání jako škola. V letech 1980-1984 provedena rozsáhlá přístavba. K původnímu základnímu půdorysu školy byl přistavěn trakt (objekt A), sloužící jako školní budova a dále byla provedena přístavba sociálního zařízení a schodiště. Na objekt A navazuje přístavba obsahující sociální zařízení, kotelnu a schodiště, propojující budovu školy s objektem tělocvičny se zázemím (objekt B). Původní část i přístavba objektu A jsou podsklepeny a mají 2 nadzemní podlaží. Obsahují kuchyň s jídelnou, skladovací prostory, učebny, kabinety, chodby, soc.zařízení a dvě bytové jednotky. Objekt B je částečně podsklepen, v 1.PP tohoto objektu se nachází elektrokotelna a dílna, v 1.NP tělocvična, chodba, šatny, soc.zařízení. Objekty jsou napojeny na veřejný kanalizační řad, veřejný vodovod, na rozvod el. energie a na dešťovou kanalizaci.
Podnikatelské objekty 12 738 000,-
Pronajmu luxusní garsonku
Garsonka se nachází nad nemocnicí v Jilemnici. Plně vybaveno a zařízeno. Přízemí, novostavba, nízké náklady, možno dlouhodobě.
Byty 4 500,-
restaurace s penzionem v Krkonoších
Samostatně stojící objekt se nachází na strategické trase Vrchlabí –Jilemnice – Rokytnice n/J - Harrachov přímo u silnice v obci Poniklá. Nedaleko se nachází známá lyžařská centra, přes léto je tato lokalita pro svoji malebnost vyhledávaná cyklisty, motorkáři a pěšími turisty. V přilehlé oblasti nemá restaurace žádnou konkurenci.Objekt se skládá z restaurace s kapacitou 35 míst, vybaveného penzionu se 4-mi pokoji s vlastním sociálním zařízením a s kapacitou 14 lůžek a pěkného podkrovního bytu 72m² se samostatným vchodem. Restaurace vč. kuchyně jsou plně zařízeny a v provozu. Vedle restaurace je vlastní parkoviště pro 10 vozidel, zděná dvojgaráž a prostor pro letní posezení. U objektu je letní zahrádka s udírnou, grilem a ohništěm, připravená k provozování. Součástí prodeje je i pozemek o rozloze 600m². Cena je za celý objekt s pozemky, včetně restauračního a ubytovacího vybavení. Nabízíme velmi výhodné finanční podmínky pro koupi i celkový provoz – informace při osobním jednání.
Podnikatelské objekty 3 399 000,-
RD,zemědělská usedlost
Sháním rodinný dům nebo zemědělskou usedlost na Turnovsku a Semilsku. Mobil:603 371 331
Rodinné domy dohodou
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Semily - Inzerce nemovitostí, na Megainzerci nabízí inzeráty s prodejem, pronájmem bytů, inzerce rodinných domů, inzerce, chalup, hotelů, chat a dalších nemovitostí. Inzerce nemovitostí je zdarma. Prodej nemovitostí bez realitky.,bez realitky, nemovitosti, prodej nemovitostí, reality praha, reality brno, reality cz, realitní kanceláře, reality, pronájem, prodej nemovitostí, realitní kancelář


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace